این دولت و اون دولت!!!

قبل تحریر:

درسته که یه مدتی نبودم ولی کاملا اخبار و وبلاگها رو دنبال می کردم.

نکته ای که برام خیلی جالب است واکنش ها و کلا طلبکار بودن افراطیون هوادار آقای احمدی نژاد می باشد.

8 سال به رقم تمامی امکاناتی که تمام و کمال در اختیار دولت پاک دست!!!! آقای احمدی نژاد بود با ندانم کاری و بی مسؤلیتی،اقتصاد کشور نابود شد صدایی هم نه از مجلس و نه از افراطیون امروز طلبکار بر نخواست ولی تازه این افراد یاد مردم افتاده اند و به نام همین مردمی که تا همین چند ماه پیش اصلا به حساب نمی آمدند قیل و قال راه می اندازند و مشکلات را در بلندگو فریاد می زنند.

بابا جان مشکلات رو همه می دونستند الا رییس جمهور محبوب و پاکدستتون و شمایی که رانت خواری فرصتی برای دیدن مشکلات و گرفتاری های مردم براتون نذاشته بود.

در ضمن یه عذر خواهی هم بکنم که نباید همه طرفداران آقای احمدی نژاد رو با صفت افراطی گری یاد کنم چرا که در همین وبلاگم دوستانی رو دارم که احمدی نژادی بوده و بسیار هم عزیز و اهل بحث هستند افراطی هم نیستند که امیدوارم مرا عفو نمایند.

این دولت و اون دولت!!!

  روحانی:با همه وجود توام بودن زندگی مردم با مشکلات را احساس می کنم.لینک

احمدی نژاد:ما همین‌ امروز ان‌ شاءالله‌ راجع‌ به‌ مسکن‌ تصمیم‌ می‌گیریم‌. سر و صداهایی‌ می‌شود، البته‌ بالا نرفته‌ است‌. من‌ افرادی‌ را به‌ عنوان‌ مشتری‌ در همین‌ تهران‌ برای‌ خرید مسکن‌ به‌ بنگاههایی‌ فرستادم‌، گفتند بیایید بخرید، قیمت‌ آن‌ قدر بالا نرفته‌ است‌، چه‌ کسی‌ می‌گوید این‌ قدر بالا رفته‌ است‌؟ بسم‌ الله‌، بیایید هر جا می‌خواهید بخرید، بخرید.... مدتهاست‌ که‌ بحث‌ سهمیه‌بندی‌ بنزین‌ مطرح‌ است‌، افراد غیرمسئول‌ یا مسئول‌ مسئولیت‌ نشناس‌ هرچه‌ به‌ ذهنشان‌ می‌رسد، همین‌ طوری‌ می‌روند و وراجی‌ می‌کنند و خبر منتشر می‌کنند. من‌ در میان‌ تمام‌ حرفهایی‌ که‌ زده‌ شده‌ تا الان‌ یک‌ حرف‌ درستی‌ که‌ مستند قانونی‌ داشته‌ و بررسی‌ شده‌ باشد، ندیده‌ام‌. همین‌ طوری‌ از خودشان‌ حرف‌ می‌زنند. لینک
 
نکته جالب اینجاست که آقای احمدی نژاد در طی 8 سال قدرت مطلق خود هیچ گاه وجود مشکلات اقتصادی را نپذیرفت و یک عذر خواهی خشک خالی را هم از مردم دریغ کرد
 
/ 0 نظر / 70 بازدید