مدیران محترم خسته نباشید

وضع اقتصادی اسف بار کشور و افزایش فاجعه بار قیمت کالا و خدمات ،کار را به جایی رسانده که در نشست های مشترک شبانه دولت و مجلس، بحث به جریان انداختن مجدد سیستمی شبیه کوپن سابق مطرح شده است.

یعنی واقعا بعد از 34 سال از پیروزی انقلاب و تثبیت نظام جمهوری اسلامی و فعالیت دولت های مختلف برای به سامان رساندن اوضاع اقتصادی و معیشت مردم،چرا از سال 84 ،روند به گونه ای عکس شد که اینک ایران عزیزمان با انبوهی از معضلات  بخصوص در صحنه اقتصادی مواجه شده و جز طبقه ای اندک و تازه به دوران رسیده،بسیاری از مردم حتی در طبقه متوسط قادر به اداره زندگی خود تا پایان ماه نیستند و دولت ناچار به جریان انداختن سیستمی با نام کارت معیشت شده است.

تکرار تلخ تاریخ در زمان دولتی که همواره ادعای بهترین،بی عیب و نقص ترین و پاک ترین دولت تاریخ ایران را دارد،طنز تلخی می باشد که فقط شعور مردم را نشانه رفته است.

راستی به مدیران اقتصادی کشور بابت زحمات شبانه روزیشان برای عقب گردی بیش از 24 ساله به دوران جنگ تحمیلی و کوپن و کوپن بازی،خسته نباشید می گویم.

/ 16 نظر / 91 بازدید
نمایش نظرات قبلی
تردید ممنوع

نـــــظـــــرســـــنـــــجـــــی "شانس کدامیک از افراد برای پست ریاست جمهوری بیشتر است؟" منتظرم؛

مهتاب

این موضوع فقط یک علت داره بی لیاقتی و بی کفایتی مسئولین که هیچ دلسوزی بریا ننلکت و مردم ندارن و فقط به فکر خودشون و پرکردن جیب خود و اطرافیانشون هستن

محمد ح

سلام به آقا رضا نوحی عزیز بابت اینکه دیر به شما سر زدم عذرخواهی می کنم و اگر اجازه بدید خواهان لینک کردن وب زیباتون هستم. اما در دوران کپن و کپن بازی بچه بودم و چیزی به خاطر ندارم و اطلاعاتم آنچه است که امروز از دلیل به روی کار آمدن آنها شنیدم. شنیده هایی که افسوس آور است چون عقب گرد را نشان می دهد. قیمتهای سر به فلک کشیده برای آنها که دارند خراشی هم ایجاد نمی کند و فقط برای جماعت ندار حکم زخمی کهنه و چرکین را دارد.

پلاک

آقا ما بیشتر واقعا هم وضع اسف بار !..

سید جمال طباطبایی ازاد

با سلام و تشکر از حضور خوبتان تمام 3 پست خوبتان را خواندم و لذت بردم اما سیاست اصلا خوب نیست من که دنبالش نمیروم پدرم خدا بیامرز روزی گفت جمال دنبال سیاست نرو گفتم چرا گفت روزگار مصدق مردم تهران در بهارستان صبح شعار میدادند درود بر مصدق و ساعت 12 ظهر همان ادمها مرگ بر مصدق میگفتند با این مردم ملون اصلا دنبال سیاست نرو من هم گوش کردم یا علی

کارن خسروانی

خشنوثره مزداهه اهورهه درود بر دوست نیک اندیش و همراهم رضا نوحی والنتاین روز جفت گیری پرندگان در یونان باستان و اسپندگان روز بزرگداشت ایزد بانوی پارسایی در ایران باستان فرهنگ ایران و فرهنگ باختر در برابری هم از کجا تا کجاست؟ دیدگاه شما چیست با بردباری و پارسایی هدیه از ایزدبانو آرمئیتی سپندارمذ و شاخه گلی برای پیشکشی در سرخی دل، ترا من چشم در راهم.[گل].

عاشق ایران.

سلام مهندس جان.قدم رنجه کردی و به کلبه محقر ما طراوت بخشیدی راستش داش رضا .خیلی خسته شدم ،بغض گلومرو فشار میده ،واحساس یاس و ناامیدی رو تو صدای عبور نفس هام میشنوم ،تا کجا باید این همه تحقیر و تحمل کرد .چند شبه پیش تو خبرا شنیدم که یه سناتور آمریکایی ریس جمهور ایران رو به میمون تشبیه کرده.البته در لفافه.خورد شدم .چرا باید یک ملت با تاریخ اینجوری به خاطر یک اشتباه تاریخی مسخره بشه.راستش مهندسجان دلم خونه .این شب ها یادآور عملیات والفجر هشته .عملیاتی که کلی شهید داشت تا فاو رو بگیرند .یاد دوستانی بخیر که بی شیله پیله جونشونرو نثار کردند تا ایران سرافراز بمونه .اما امروز هر بی غیرتی تو یه گوشه از این مملکت پرچم جدایی طلبی علم کرده .اینا بخاطر بی کفایتی مسئولینه .هنوز تا کره ی شمالی شدن راه زیادی داریم .خدا به داد مردم ایران برسه . ممنون از اینکه یادی از ما کردی .یاد فرمایش مولا امام حسین افتادم که فرمود گناه مظلوم از ظالم بیشتره اگر سکوت کنه .وما همه گناه کاریم .نسل امروز باید از نسل دیروز باز خواست کنه .امروز خاتمی با سکوتش امثال منرو هم نامید میکنه .امروز باید سکوترو شکست .فردا شاید خیلی دیر شده باشه.مکرو ومکر

ستاریان

سلام این لگوی خلیج فارس را خواستم ببینم که چی هست؟ اما باز نشد!

Morteza Rahimy Yeganeh

بحث قشنگی بود عزیز. اما خوب هر گردی گردو نیست. تحریم هایی که از تیرماه امسال در مورد ایران اعمال گردید بسیار بسیار با تحریم های قبلی متفاوت است و جنایتکاران غربی اعلام کرده اند که سخت ترین تحریم هاست و به ادعای آن ها رژیم را به زانو در می آورد. من و شما بجای پرداختن به شاخ و برگ که البته خالی از لطف نیست بهتر است به علل و تبعات این تحریم ها و اهداف قدرت های غربی از آن ها فکر کنیم و راه های مقابله با آن و کم کردن اثراتش. راستی با صداقتی که در جملاتتون دیدم اجازه دهید بپرسم که به نظر شما هم راه درست این است که مسیر خود را تغییر داده و اصلاحات صورت دهیم یا در همین مسیر پایمردی و استقامت کنیم ؟