چو یارم در خرابات خراب است چرا من خانه معمور خواهم

خبر بسیار هولناک و تکاندهنده بود.

زلزله ای شدید بخش هایی از استان آذربایجان شرقی را لرزاند و ضمن ویرانی وسیع در آن مناطق،دهها  نفر از هموطنانمان را به کام مرگ فرستاد.

 آسیب دیدگان این حادثه،چشم انتظار یاری هموطنانشان می باشند و این وظیفه هر ایرانیست که به هر طریق که برایش مقدور می باشد مانند اهدای خون,هدایی نقدی و غیر نقدی و راه های دیگر به کمک این عزیزان بشتابد.

بعد تحریر:

معمولا رسم است هنگامی که در یک کشور اتفاقی روی می دهد رییس دولت برنامه های عادی خود را لغو کرده و خود شخصا برای نظارت بر عملیات امداد وارد عمل شود اما در ایران رییس جمهور کشورمان ظاهرا این حادثه را آنقدر مهم ندانست که سفر به عربستان را بر رسیدگی به وضعیت زلزله زدگان ترجیح داده و کشور را ترک نمودند.

در شرایطی که درباره عملیات امداد و نجات در مناطق زلزله شده حرف ها و حدیث های زیادی وجود دارد و هنوز تعدادی از هموطنانمان احتمالا در زیر آوار مانده اند و نیازمند کمک هستند ، رییس جمهوری کشوری که این فاجعه در آن رخ داده تازه دو روز زودتر از موعد مقرر پای در راه یک سفر خارجی گذاشته است که اساسا حتی در صورت عدم وقوع این فاجعه نیز رفتن به چنین سفری از سوی بسیاری از ناظران سیاسی زیر علامت سوال بزرگی است.

نکته جالب تر آنجاست که خود آقای احمدی نژاد در در مصاحبه ای عنوان می کند که در درجه اول برای زیارت بیت الله الحرام به عربستان میرود!!!!

بهتر است بیشتر از این ننویسم 

/ 5 نظر / 64 بازدید
آزاده.میم

آدمهای بی کفایت عدم حضورشان مفیدتر است آقای نوحی... اگر بود گمان می کنید تفاوتی داشت! من دلم را خوش کردم به صف های طولانی اهدای خون به حمایت گسترده ورزشکاران و به مردمی که هنوز خون انساندوستی در جانشان جریان دارد..

خاطره

ما درد را مینوشیم حسرت را باذره ذرۀ جانمان حس می کنیم تن پوشمان وهم است ,روزهامان لحظه لحظه جلوۀ سراب دارد! ماه شبهامان رنگ خون ,از آسمانمان گریه می بارد ما خود دردیم ما خود از این زندگی سردیم ای زمین تو دیگر چرا؟ تو دیگر چرا؟!

نازنین تهرانچی

سلام ... تبریز درغم مردم ایران دربهت ... و ریس جمهور یک تسلیت هم نگفت ... حرف من اما سوال های بی جوابیست که ازارم میدهد ... طرح مقاوم سازی خانه های روستایی چه شد ... اقای ریس جمهور کلنگ های که زدید چه شد ... یک زلزله و امار باور نکردنی اهر ...

فریاد بیصدا

سلام اینقدر بهت زده و غمگینم که حتی بغضم راه اشکم را بسته[ناراحت] چی بگم؟! آقای احمدی نژاد بقول خودتون که در وهله اول به مکه برای زیارت بیت لله الحرام و بعد شرکت در اجلاس فوق العاده سران میروید!!!!!! آیا لحظه بهش فکر کردی که زیارت بیت لله الحرام مهمتره یا حظور در اجلاس سران یا نجات جان انسانهایی که لحظه لحظه جان میدن یا بهتره بگم بچه های ایرانمون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خدایا تو میخوای چی رو به خودت و ما ثابت کنی ما خودمون قبول داریم انسانیت مرد,تمام شد,خدایا فقط بهمون رحم کن هر چقدر ما بی رحمیم تو همچنان رحیم بمان

بازاریاب

دوست عزیز سلام اگر تمایل دارید مدیریت قوی تری بر وبلاگ خود داشته باشید،امکانات بیشتری به مخاطبین خود ارائه نمایید و یا یک گام بزرگ برای ورود به دنیای وب مستران بردارید ما توصیه می کنیم همین امروز از امکانات رایگان ارائه شده توسط تیم اندیشه ی برتر نهایت بهره را ببرید و با تبدیل وبلاگ خود به وب سایت خواسته های خود را محقق کنید. هم اکنون اقدام کنید و از امکانات دامین و هاست رایگان برخوردار شوید http://designer.moshakhasat.com همچنین در صورتی که تمایل دارید از طریق وبلاگ خود کسب درآمد کنید آدرس زیر را نیز حتما ملاحظه بفرمایید http://www.moshakhasat.com/index.php?route=information/information&information_id=9 با تشکر 1345437841.7